Employees


Martijn Boelhouwer

Martijn Boelhouwer

Communications Manager
martijn.boelhouwer@arn.nl
(06) 22 30 51 68
LinkedIn

Miranda Boeting

Miranda Boeting

Commerciële binnendienst Erkend Duurzaam
miranda@ivdm.nl
(0346) 728 247
LinkedIn

Marco Gruter

Marco Gruter

Business Controller
marco.gruter@arn.nl
(06) 45 59 03 09
LinkedIn

Patrick Heeman

Patrick Heeman

Financial staff
patrick.heeman@arn.nl
(020) 301 09 16
LinkedIn

Janet Kes

Janet Kes

Communications Manager
janet.kes@arn.nl
(06) 27 07 35 78
LinkedIn

Pieter Kuiper

Pieter Kuiper

Senior Project Manager
pieter.kuiper@arn.nl
(06) 29 56 58 00
LinkedIn

Marcel Leuven

Marcel Leuven

Technical services
marcel.leuven@arn.nl
(06) 52 09 65 29

Martijn Metzelaar

Martijn Metzelaar

Back-office staff
martijn.metzelaar@arn.nl
(020) 301 09 01

Angelina Molenaar

Angelina Molenaar

Legal Advisor
angelina.molenaar@arn.nl
(06) 44 63 30 78
LinkedIn

Ingrid Niessing

Ingrid Niessing

Financial Director
ingrid.niessing@arn.nl
(020) 301 09 17
LinkedIn

Willem Nuiten

Willem Nuiten

Front-office Account Manager
willem.nuiten@arn.nl
(06) 52 09 65 34
LinkedIn

Kelley-Joy Peijsel

Kelley-Joy Peijsel

Administrative staff
Kelley-Joy.Peijsel@arn.nl
(020) 301 09 11

Dolf Teuwen

Dolf Teuwen

Programme Manager Erkend Duurzaam
dolf@ivdm.nl
(06) 35 12 23 32
LinkedIn

Hector Timmers

Hector Timmers

Project Manager
hector.timmers@arn.nl
(06) 46 23 29 70
LinkedIn

Barend Ubbink

Barend Ubbink

Consultant
barend.ubbink@arn.nl
(06) 52 09 65 30
LinkedIn

Marco van de Goor

Marco van de Goor

Finance and Controlling Manager
marco.vandegoor@arn.nl
(06) 33 66 25 09
LinkedIn

Hans van de Greef

Hans van de Greef

PTS plant Manager
hans.vandegreef@arn.nl
(06) 47 48 57 57

Rob van der Linden

Rob van der Linden

Project Manager
rob.vanderlinden@arn.nl
(06) 52 09 65 26
LinkedIn

Marcel van der Veer

Marcel van der Veer

Quality, Logistics & Environment Manager, and ARN Recycling HRM
marcel.vanderveer@arn.nl
06 42 40 47 46

Erik van der Zwet Slotenmaker

Erik van der Zwet Slotenmaker

Front-office Account Manager
erik.vanderzwet-slotenmaker@arn.nl
(06) 52 09 65 25

Karin van Kooij

Karin van Kooij

Back-office staff
karin.vankooij@arn.nl
(020) 301 09 00

Arjan van Lienen

Arjan van Lienen

IT Manager
arjan.vanlienen@arn.nl
(06)19 62 22 75
LinkedIn

Martijn van Zuijlen

Martijn van Zuijlen

Assistant Controller
martijn.vanzuijlen@arn.nl
(020) 565 06 83
LinkedIn

Allard Verburg

Allard Verburg

Business Development Manager
allard.verburg@arn.nl
(06) 52 09 65 33
LinkedIn

Sign up for our newsletter

ARN

Postal address
Postbus 190
3620 AD Breukelen

T – +31(0)20 6613181
E – info@arn.nl

Physical address
De Corridor 5
3621 ZA Breukelen

ARN Recycling

Postal/physical address
Biezenwei 3
4004 MB Tiel

T – +31(0)344 636850
E – info@arn.nl