NOG 108 DAGEN
|
Speciaal voor relaties van ARN: de jaarlijkse ARN Relatie- & innovatiedag
|
Aanmelden relaties voor relatiedag
Geraldine Brouwers-Jansen lid van de Raad van Commissarissen

Nieuwe commissaris bij Auto Recycling Nederland

Geraldine Brouwers-Jansen is door de Algemene Vergadering van Aandeelhouders (AVA) van Auto Recycling Nederland B.V. benoemd als commissaris. Zij beschikt over ruime ervaring in de automotive industrie, onder meer als algemeen directeur van Mazda Motor Nederland en als voorzitter van de Raad van Commissarissen van Innovam.

Portret van glimlachende vrouw met blauwe blouse

Brouwers-Jansen volgt Gerard Bolder op als commissaris. Bolder is sinds 1 januari van dit jaar voorzitter van de sectie Personenauto’s en Lichte Bedrijfswagens van RAI Vereniging. “De Raad van Commissarissen dankt Gerard Bolder voor zijn enthousiasme en toewijding om auto- en batterijrecycling verder te brengen”, zegt Gerrit Mastenbroek, voorzitter van de Raad van Commissarissen.

Brouwers-Jansen brengt ook brede expertise mee op het gebied van risicomanagement, integrale bedrijfsvoering en governance. Zij verbindt strategie, structuur en leiderschap met oog voor organisatiecultuur. “Met nieuwe Europese regelgeving voor afgedankte auto’s en voor autobatterijen zullen de komende jaren belangrijke ontwikkelingen plaatsvinden. Robuust toezicht op de organisatie die uitvoering geeft aan de producentenverantwoordelijkheid is daarbij essentieel. De komst van Geraldine levert hieraan een waardevolle bijdrage”, aldus Mastenbroek.

Welkom bij ARN!

Sluit je aan bij ons landelijke netwerk van 238 ARN-ketenpartners en profiteer direct van vele voordelen.